KUNDTJÄNST

Tel: 08-588 327 00
E-post: info.esm@estate.se

VD

Hans Josefsson
Tel: 070-785 86 60
E-post: hans.josefsson@estate.se

FÖRSÄLJNING

Andreas Westin
Tel: 010-207 84 51
E-post: andreas.westin@estate.se

POST- & BESÖKSADRESS

Estate
Strandbergsgatan 61, 3 tr
112 51 Stockholm

LEVERANSADRESS & GODSMOTTAGNING

Estate
Nordenflychtsvägen 70
112 51 Stockholm

LEDNINGSGRUPP

Hans Josefsson, VD
Tel: 070-785 86 60
E-post: hans.josefsson@estate.se

Göran Meijer, CFO
Tel: 070-718 05 75
E-post: goran.meijer@estate.se

Linda Murray, Affärsområdeschef Bevakning & Parkering
Tel: 08-599 086 11
E-post: linda.murray@estate.se

Joel Roxby, Affärsområdeschef
Tel: 08-588 327 05
E-post: joel.roxby@estate.se

Charlotte Ekdahl, Verksamhetschef
Tel: 08-588 327 24
E-post: charlotte.ekdahl@estate.se

Andreas Westin, Försäljning och Marknadschef
Tel: 010-207 84 51
E-post: andreas.westin@estate.se

INKÖP, MILJÖ & KVALITÉ

Driton Kelmendi, inköpschef
Tel: 08-588 327 03
E-post: driton.kelmendi@estate.se

AFFÄRSPROJEKTLEDNING OCH FÖRSÄLJNING

Kjell Jönsson, Affärsprojektledare
Tel: 08-588 327 22
E-post: kjell.jonsson@estate.se

Angelica Idenving, Affärsprojektledare
Tel: 08 588 327 25
E-post: angelica.idenving@estate.se

EKONOMI OCH ADMINISTRATION

Erik ter Vehn, Ekonomi
Tel: 08-588 327 26
E-post: erik.tervehn@estate.se

Erik Olsson, Ekonomi
Tel: 08-588 327 30
E-post: Erik.Olsson@estate.se

Hannes Jordan, Ekonomi
Tel: 08-588 327 26
E-post: hannes.jordan@estate.se

Susanne Midbeck, Ekonomi och administration
Tel: 08-588 018 08
E-post: Susanne.Midbeck@estate.se

Frida Elfström, Ekonomi
Tel: 08-588 327 34
E-post: frida.elfstrom@estate.se

SERVICE MANAGEMENT

Ulla Jacobsen, servicechef
Tel: 08-588 327 19
E-post: ulla.jacobsen@estate.se

Leif Zetterlund, servicechef
Tel: 08-588 327 07
E-post: leif.zetterlund@estate.se

Monica Holm, serviceledare
Tel: 08-588 327 01
E-post: monica.holm@estate.se

Sofia Ryholt, servicechef
Tel: 08-599 08 607
E-post: sofia.ryholt@estate.se

Christofer Mohlén, Servicechef
Tel: 08-588 327 35
E-post: christofer.mohlen@estate.se

Linnea Stigsdotter, Servicechef
Tel: 08-588 327 27
E-post: linnea.stigsdotter@estate.se

BEVAKNING OCH PARKERING

Michael de Freitas, Driftchef, Estate bevakning
Tel: 08-599 086 16
E-post: michael.freitas@estate.se

Joel Eskils, Driftchef Estate Parkering
Tel: 08 588 018 01
E-post: Joel.Eskils@estate.se

Stefan Deol, teknik/admin – Parkering
Tel: 08-588 018 09
E-post: Stefan.Deol@estate.se

LOKALVÅRD

Jenny Falkemar, Affärsområdeschef – lokalvård
Tel: 010-207 46 61
E-post: jenny.falkemar@estate.se 

Mio Sojanovic, Arbetsledare – lokalvård
Tel: 010-209 33 82
E-post: Miodrag.Sojanovic@estate.se

Panos Fachouridis, Arbetsledare – lokalvård
Tel: 010-209 33 93
E-post: Panos.Fachouridis@estate.se

HITTA HIT