Kontakta oss

Du behöver bara ringa ett enda telefonsamtal för att få all service du behöver. Välkommen att höra av dig!

                                 08 – 588 327 00

Maila kundtjänst

POST- & BESÖKSADRESS

Estate
Strandbergsgatan 61, 3 tr
112 51 Stockholm

LEVERANSADRESS & GODSMOTTAGNING

Estate
Nordenflychtsvägen 70
112 51 Stockholm

Facility Management

Joel Roxby

Affärsområdeschef

Tel: 08-588 327 05
E-post: joel.roxby@estate.se

Ulla Jacobsen

Servicechef

Tel: 08-588 327 19
E-post: ulla.jacobsen@estate.se

Monica Holm

Servicechef

Tel: 08-588 327 06
E-post: monica.holm@estate.se

Nina Wagner

Serviceledare

Tel: 08-588 327 37
E-post: nina.wagner@estate.se

Linnea Stigsdotter

Servicechef

Tel: 08-588 327 27
E-post: linnea.stigsdotter@estate.se

Leif Zetterlund

Servicechef

Tel: 08-588 327 07
E-post: leif.zetterlund@estate.se

Christofer Mohlén

Servicechef

Tel: 08-588 327 35
E-post: christofer.mohlen@estate.se

Lokalvård

Lotta Kemi

Affärsområdeschef

Tel: 010-207 46 61
E-post: lotta.kemi@estate.se 

Mio Sojanovic

Arbetsledare – lokalvård

Tel: 010-209 33 82
E-post: miodrag.sojanovic@estate.se

Panos Fachouridis

Arbetsledare – lokalvård

Tel: 010-209 33 93
E-post: panos.fachouridis@estate.se

Bilal Kridih

Arbetsledare - Lokalvården

Tel: 010-209 33 83
E-post: bilal.kridih@estate.se

Parkering

Kundtjänst Parkering

vardagar 8-17

Tel: 08-588 018 00
E-post: info.parkering@estate.se

Ioannis Kasagiannis

Driftchef

Tel: 08-598 930 60
E-post: ioannis.kasagiannis@estate.se

 

Stefan Deol

Teknik/admin – Parkering

Tel: 08-588 018 09
E-post: stefan.deol@estate.se

Bevakning

Arbetsledning

Tel: 08-599 08 696 

Peter Mattsson

Driftchef

Tel: 08-599 08 600
E-post: peter.mattsson@estate.se

Ledningsgrupp

Linda Aidanpää Baronnet

VD

Charlotte Ekdahl

Verksamhetschef

Tel: 08-588 327 24
E-post: charlotte.ekdahl@estate.se

Mattias Brodin

CFO

Andreas Westin

Försäljning och Marknadschef

Tel: 010-207 84 51
E-post: andreas.westin@estate.se

Post- & besöksadress

Estate
Strandbergsgatan 61, 3 tr
112 51 Stockholm

Ring oss

Kundtjänst:  08-588 327 00
Försäljning:  010-207 84 51

Maila oss

Kundtjänst: info.esm@estate.se
Försäljning: andreas.westin@estate.se